Fotballavslutninger

Fotballstyret inviterer alle lag til fotballavslutninger tirsdag og onsdag 10 og 11.november på klubbhuset.

Besøk våre lagsider

MAN
19.08
17:00-18:30
Tysværvåg Kunstgress 9er B
TIR
20.08
18:30-20:00
Tysværvåg Kunstgress 9er B
27.08 18:30 Bogafjellbanen B
Bogafjell 1 - Falkeid J15-1 -
08.09 16:30 Tysværvåg Kunstgress H
Falkeid J15-1 - Bjerkreim 1 -
10.09 17:00 Tysværvåg Kunstgress H
Falkeid J15-1 - Kopervik 1 -
15.09 15:00 Hovedbane 2 kunstgress B
Sandnes Ulf 1 - Falkeid J15-1 -
20.09 18:30 Tysværvåg Kunstgress H
Falkeid J15-1 - Vidar 1 -
01.08 17:00 NORWAY CUP 32 EK11 H  
Falkeid Jenter 15 år - Stoppen SK 1 - 3  
01.08 11:30 NORWAY CUP 07 EK11 B  
Langevåg IL - Falkeid Jenter 15 år 0 - 2  
30.07 16:10 NORWAY CUP 02 AB11 H  
Falkeid Jenter 15 år - Gruben IL 2 - 1  
29.07 09:50 NORWAY CUP 01 RU11 B  
Rosendal TL - Falkeid Jenter 15 år 0 - 3  
28.07 09:50 NORWAY CUP 01 FU11 H  
Falkeid Jenter 15 år - KFUM.Kam.Oslo 1 0 - 2  
20.10 15:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Falkeid J15-1 -  
29.09 16:00 Jørpeland kunstgress Hovedbane B  
Staal Jørpeland 1 - Falkeid J15-1 -  
26.09 18:30 Tysværvåg Kunstgress H  
Falkeid J15-1 - Haugar #1 -  
20.09 18:30 Tysværvåg Kunstgress H  
Falkeid J15-1 - Vidar 1 -  
15.09 15:00 Hovedbane 2 kunstgress B  
Sandnes Ulf 1 - Falkeid J15-1 -  
10.09 17:00 Tysværvåg Kunstgress H  
Falkeid J15-1 - Kopervik 1 -  
08.09 16:30 Tysværvåg Kunstgress H  
Falkeid J15-1 - Bjerkreim 1 -  
27.08 18:30 Bogafjellbanen B  
Bogafjell 1 - Falkeid J15-1 -  
01.08 17:00 NORWAY CUP 32 EK11 H  
Falkeid Jenter 15 år - Stoppen SK 1 - 3  
01.08 11:30 NORWAY CUP 07 EK11 B  
Langevåg IL - Falkeid Jenter 15 år 0 - 2  
30.07 16:10 NORWAY CUP 02 AB11 H  
Falkeid Jenter 15 år - Gruben IL 2 - 1  
29.07 09:50 NORWAY CUP 01 RU11 B  
Rosendal TL - Falkeid Jenter 15 år 0 - 3  
28.07 09:50 NORWAY CUP 01 FU11 H  
Falkeid Jenter 15 år - KFUM.Kam.Oslo 1 0 - 2  
18.06 18:00 Tysværvåg Gras H  
Falkeid J15-1 - Nord J-2004-1 10 - 0  
11.06 18:00 Tysværvåg Gras H  
Falkeid J15-1 - Djerv 1919 4 - 3  
28.05 19:00 Gymnasbane 7 B  
Haugar - Falkeid J15-1 2 - 9  
21.05 18:30 Kvednabekkjen B  
Trio 1 - Falkeid J15-1 1 - 2  
14.05 18:30 Tysværvåg Gras H  
Falkeid J15-1 - Bremnes IL #1 5 - 1  
09.05 19:00 Tysværvåg Kunstgress H  
Falkeid J15-1 - Sauda 1 8 - 3  
23.04 18:00 Sletten Kunstgress B  
SK Vedavåg Karmøy #1 - Falkeid J15-1 2 - 4  
07.04 14:00 EddieCup Gymnasbane 7 H  
Falkeid Jenter 15 år - Haugar #2 3 - 2  
07.04 10:00 EddieCup Gymnasbane 5 H  
Falkeid Jenter 15 år - Haugar #2 2 - 0  
06.04 15:00 EddieCup Gymnasbane 5 B  
Nord J-2004-1 - Falkeid Jenter 15 år 0 - 2  
06.04 10:00 EddieCup Gymnasbane 6 B  
Djerv 1919 #1 - Falkeid Jenter 15 år 3 - 1  
01.04 18:30 Sveio Kunstgress B  
Sveio IL #1 - Falkeid J15-1 2 - 4  
28.03 17:00 Tysværvåg Kunstgress H  
Falkeid J15-1 - Åkra IL #1 1 - 4  
25.03 20:00 Tysværvåg Kunstgress B  
Kopervik Jenter 2004 (1) - Falkeid J15-1 4 - 5  
24.03 10:00 Gymnasbane 6 H  
Falkeid Jenter 15 år - Haugar #2 3 - 4  
23.03 09:00 Gymnasbane 5 H  
Falkeid Jenter 15 år - Åkra IL #1 2 - 4  
15.03 18:00 Sveio kunstgress H  
Falkeid Jenter 15 år - Sveio IL #1 7 - 1  
12.03 18:30 Tysværvåg Kunstgress H  
Falkeid Jenter 15 år - Bremnes IL #1 7 - 2  
04.03 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er B H  
Falkeid Jenter 15 år - Djerv 1919 #1 4 - 3  
21.02 17:00 Tysværvåg Kunstgress H  
Falkeid Jenter 15 år - Haugar #2 4 - 6  
07.02 18:00 Ferkingstad kunstgress H  
Falkeid Jenter 15 år - Åkra IL #1 2 - 5  
22.01 17:00 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #1 - Falkeid Jenter 15 år 6 - 2  
20.01 14:38 Vestlandshallen B  
Fri IL - Falkeid Jenter 15 år 3 - 7  
20.01 13:18 Vestlandshallen B  
Gneist - Falkeid Jenter 15 år 3 - 4  
20.01 12:00 Vestlandshallen B  
Bergen Nord1 - Falkeid Jenter 15 år 1 - 8  
19.01 14:18 Vestlandshallen B  
Olsvik/Kjøkkelvik - Falkeid Jenter 15 år 8 - 4  
19.01 13:18 Vestlandshallen B  
Trio - Falkeid Jenter 15 år 1 - 2  
19.01 12:18 Vestlandshallen B  
Åsane - Falkeid Jenter 15 år 7 - 6  
15.01 18:00 Sakkestad B  
Haugar 1 - Falkeid Jenter 15 år 6 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amelia P 15 7 1 3
Emma Sofie Sharp 16 15
Eva L 16 20
Frida J 15 25 3
Frida Åserød S 15 25 2
Hannah S 15 6
Hedda S 15 17
Hilda A 15 27 4 2
Ine Mari Sælevik N 14 22 6
Karianne V 14 4
Louise Kjøllmoen Bakken 15 15
Madelen Amdal 14 12
Malin Reimers Berge 14 13
Marte A 16 27 1
Miriam S 15 27 9
Nathalie Johannesen H 15 11
Nora R 15 17 2
Pernille Våbenø Kleivane 15 15 1 3
Rannveig Ljostveit R 14 27 3 54
Susanna A 15 23 3
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift