Besøk våre lagsider

MAN
19.08
17:00-18:00
Falkeid Kunstgras A1
28.08 18:00 B
Haugar #2 - Falkeid G10 1 -
04.09 18:00 B
SUIL #2 - Falkeid G10 1 -
11.09 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H
Falkeid Gutter 10 år - Stegaberg IL #2 -
16.09 18:00 B
Djerv 1919 #2 - Falkeid G10 1 -
25.09 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H
Falkeid Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2009 (3) -
21.08 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid Gutter 10 år - Kolnes IL G 2009-1 7 - 6  
16.06 10:40 Enge Bane 10 H  
Falkeid Gutter 10 år - Jada Gull 7 - 1  
15.06 16:00 Enge Bane 10 H  
Falkeid Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2009 (3) 4 - 2  
15.06 14:00 Etnecup gress 11 H  
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #7 4 - 0  
15.06 12:00 Enge Bane 11 B  
Vedavåg 210-1 - Falkeid Gutter 10 år 2 - 6  
02.10 17:00 B  
Nord G-2009-1 - Falkeid G10 1 -  
25.09 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2009 (3) -  
16.09 18:00 B  
Djerv 1919 #2 - Falkeid G10 1 -  
11.09 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid Gutter 10 år - Stegaberg IL #2 -  
04.09 18:00 B  
SUIL #2 - Falkeid G10 1 -  
28.08 18:00 B  
Haugar #2 - Falkeid G10 1 -  
21.08 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid Gutter 10 år - Kolnes IL G 2009-1 7 - 6  
16.06 10:40 Enge Bane 10 H  
Falkeid Gutter 10 år - Jada Gull 7 - 1  
15.06 16:00 Enge Bane 10 H  
Falkeid Gutter 10 år - Kopervik Gutter 2009 (3) 4 - 2  
15.06 14:00 Etnecup gress 11 H  
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #7 4 - 0  
15.06 12:00 Enge Bane 11 B  
Vedavåg 210-1 - Falkeid Gutter 10 år 2 - 6  
14.06 17:40 Enge Bane 10 H  
Falkeid Gutter 10 år - Stegaberg IL #1 6 - 2  
11.06 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - Nord G-2009-1 4 - 6  
05.06 19:00 Åsebøem Minigress B  
Kopervik 3 - Falkeid Gutter 10 år 5 - 14  
27.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 B  
Djerv 1919 #2 - Falkeid Gutter 10 år 5 - 7  
23.05 17:00 Frakkagjerd kunstgress B  
Stegaberg 2 - Falkeid Gutter 10 år 3 - 8  
15.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - SUIL #2 13 - 6  
15.05 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid Gutter 10 år - Skudnes G10-2 13 - 6  
08.05 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #2 15 - 6  
30.04 17:30 B  
Kolnes IL G 2009-1 - Falkeid Gutter 10 år 7 - 16  
10.04 17:00 Kunstgress A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - Skjold IL #2 2 - 7  
09.03 17:00 Vea Cup H  
Falkeid Gutter 10 år - Torvastad #1 4 - 0  
09.03 15:40 Storhall Karmøy Bane 4 H  
Falkeid Gutter 10 år - Djerv 1919 #3 1 - 0  
09.03 14:40 Vea Cup H  
Falkeid Gutter 10 år - Haugar #3 3 - 1  
06.03 17:00 Falkeid Kunstgras A1 H  
Falkeid Gutter 10 år - FIL G11 2 - 7  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Bjørn Modgeir K 10 6
Daniel Bjørkheim E 10 15 5
Heine R. L. H 10 15 4
Hilmar O 10 17 4
Jonas R 10 5
Jonas Luis I 10 17 36
Karsten B 10 16 11
Knut andre H 10 16 8
Mathias S 10 17 7
Mathias Ø 10 14
Ståle R M Gismarvik 10 16
Trym Elias W 10 17 14
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift