Falkeid

Fotballdommer

Fotballdommer

Her er informasjon til:

1. trenarar/lagleiarar om kven som dømmer og kontaktinfo til FIL-dommarane ved evt. omberamming av kampar.

2. FIL-dommarar om kva kampar du skal dømme, dommarsatsane og dommarskjema (som du etter kvar tredje kamp legg i postkassa på Troppene)


DOMMEROPPSETT VÅREN 2019

J9

02.05 torsdag kl 18:00 Falkeid – Avaldsnes 1 Isak Baustad

22.05 onsdag kl 18:00 Falkeid – Kopervik 2 Aksel Odland

05.06 onsdag kl 18:00 Falkeid – Avaldsnes 2 Jørgen S. Baustad

19.06 onsdag kl 18:00 Falkeid – Førland 1 Marta L. Reiersen

21.08 onsdag kl 18:00 Falkeid – Kolnes 1 Håvard Waage

J10

08.05 onsdag kl 18:00 Falkeid – Haugar 1 Herman Førland

22.05 onsdag kl 18:00 Falkeid – Nedstrand 1 Johan Frøyland

12.06 onsdag kl 18:00 Falkeid – Vard Haugesund Rannveig L. Reiersen

21.08 onsdag kl 18:00 Falkeid – Stegaberg 1 Jørgen S. Baustad

J11

30.04 tirsdag kl 17:30 Falkeid – Haugar 1 Even Gismarvik

14.05 tirsdag kl 17:30 Falkeid – Sveio 2 Håvard Waage

28.05 tirsdag kl 17:30 Falkeid – Djerv 1919 2 Gbassy Paasawe

04.06 tirsdag kl 17:30 Falkeid – Åkra 2 Aron Toth

27.08 tirsdag kl 17:30 Falkeid – Vedavåg Karmøy 1 Tobias L. Dybdal

J13

06.05 mandag kl 18:30 Falkeid – Haugar 4 Edvin L. Reiersen

20.05 mandag kl 18:30 Falkeid – Vindafjord 1 Robert Bratthammer

12.06 onsdag kl 17:00 Falkeid – Stegaberg 2 Isak B. Håland

19.08 mandag kl 18:30 Falkeid – Nord 1 Sondre Emil Waage

J14/15

04.04 torsdag kl 17:30 Falkeid – Kolnes 1 Odin A. Waage

25.04 torsdag kl 17:30 Falkeid – Skudenes 1 Edvin Reiersen

07.05 tirsdag kl 17:30 Falkeid – Vindafjord 1 Håvard Kronmuller

22.05 onsdag kl 18:30 Falkeid – Åkra 1 Isak B. Håland

14.06 fredag kl 17:00 Falkeid – Stegaberg 1 Øyvind A. Gjerde

17.06 mandag kl 18:30 Falkeid – Etne 1 Adrian Lønning

G8

02.05 torsdag kl 18:00 Falkeid – Haugar 1 Aksel Odland

15.05 onsdag kl 18:00 Falkeid – Djerv 1919 2 Jørgen S. Åserød

05.06 onsdag kl 18:00 Falkeid – Sveio 2 Camilla Auestad

28.08 onsdag kl 18:00 Falkeid – Skjold 1 Jørgen Åserød

G9

08.05 onsdag kl 18:00 Falkeid – Vard Haugesund 2 Martine Jøsang

22.05 onsdag kl 18:00 Falkeid – Kopervik 3 Herman Førland

29.05 onsdag kl 18:00 Falkeid – Djerv 1919 2 Aron Toth

12.06 onsdag kl 18:00 Falkeid – Avaldsnes 2 Tobias L. Dybdal

21.08 onsdag kl 18:00 Falkeid – Bokn 1 Johan Frøyland

G10

08.05 onsdag kl 17:00 Falkeid – Haugar 2 Ruth Mariell R. Gundersen

15.05 onsdag kl 17:00 Falkeid – Skudenes 2Camilla Auestad

27.05 mandag kl 17:00 Falkeid – Djerv 1919 2 Martine Jøsang

12.06 onsdag kl 17:00 Falkeid – Nord 1 Robert l. Bratthammer

21.08 onsdag kl 18:00 Falkeid – Kolnes 1 Marta L. Reiersen

G11

02.05 torsdag kl 18:00 Falkeid – Sauda 1 Jørgen Baustad

16.05 torsdag kl 17:00 Falkeid – Åkra 2 Sondre Emil Waage

06.06 torsdag kl 17:00 Falkeid – Stegaberg 2 Even Gismarvik

22.08 torsdag kl 17:00 Falkeid – Djerv 1919 2 Håvard Waage

29.08 torsdag kl 17:00 Falkeid – Haugar 1 Gbassy Paasawe

G13

29.04 mandag kl 18:30 Falkeid – Skudenes 1 Isak B. Håland

13.05 mandag kl 18:30 Falkeid – Bokn 1 Øyvind A. Gjerde

29.05 onsdag kl 18:30 Falkeid – Vard Haugesund 2 Adrian Lønning

12.06 onsdag kl 18:30 Falkeid – Ferkingstad 1 Trym Hemmingstad

G14

08.04 mandag kl 18:30 Falkeid – Torvastad 1 Trym Hemmingstad

08.05 onsdag kl 18:30 Falkeid – Suldal 1 Odin A. Waage

20.05 mandag kl 18:30 Falkeid – Sauda 1 Edvin L. Reiersen

27.05 mandag kl 18:30 Falkeid – Avaldsnes 1 Håvard Kronmuller

Infomasjon til Falkeid-dommarar:

Her finn du dommerskjema 2019!

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift