Falkeid

Fotballdommer

Fotballdommer

Her er informasjon til:

1. trenarar/lagleiarar om kven som dømmer og kontaktinfo til FIL-dommarane ved evt. omberamming av kampar.

2. FIL-dommarar om kva kampar du skal dømme, dommarsatsane og dommarskjema (som du etter kvar tredje kamp legg i postkassa på Troppene)

Generelt:

Falkeid IL treng dommarar til alle heimekampane til Falkeidlag frå G8/J8 til og med J14 7er og G14.

Kontakt fotballstyrets dommarkoordinator Kristin Odland dersom du kan tenke deg å vere dommar i Falkeid IL. Du vil få dommarutstyr og kurs.

Telefon: 92464519

E-post: kristin-o@hotmail.no

Eller ved å skrive melding til ho på Facebook.

Til trenar/lagleiar:

J 08

22.08 ons kl. 18.00 Falkeid- Torvastad Martin Baustad

12.09 ons kl.18.00 Falkeid- Førland Tobias L. Dybdahl

J 09

29.08 ons kl. 18.30 Falkeid- Vard 1 Nathalie Haga

12.09 ons kl. 18.00 Falkeid- Nord 1 Gbassy Paasawe

26.09 ons kl. 18.30 Falkeid- Stegaberg 1 Adrian Lønning

J10

05.09 ons kl.18.00 Falkeid- Vindafjord Ranveig L. Reiersen

19.09 ons kl.18.00 Falkeid- Skjoldar 1 Øyvind A. Gjerde

03.10 ons kl.18.00 Falkeid- Vard Hgsd 1 Håvard Waage

J12

21.08 tir kl.18.00 Falkeid- Haugar 4 Nathalie Haga

04.09 tir kl.18.00 Falkeid- Haugar 3 Marcus Lønning

18.09 tir kl.18.00 Falkeid- Torvastad 2 Sondre Emil Waage

25.09 tir kl.18.00 Falkeid- Bokn Ranveig L. Reiersen

J 14-1 ( 11`er)

29.08 ons kl.17.00 Falkeid- Djerv1919 1 Sander Lindanger

19.09 ons kl.18.30 Falkeid- Sauda Odin Aleksander

26.09 ons kl.17.00 Falkeid- Vedavåg Isak B. Håland

17.10 ons kl.18.30 Falkeid- Vindafjord Edvin L. Reiersen

J 14-2 ( 7`er)

03.09 man kl.18.30 Falkeid- Bremnes 2 Edvin L. Reiersen

10.09 man kl.17.00 Falkeid- Nord 1 Sander Lindanger

02.10 tir kl.17.00 Falkeid- Haugar 3 Håvard Kronmuller

29.10 man kl. 18.30 Falkeid- Sveio 1 Odin Aleksander

G 08

05.09 ons kl. 17.00 Falkeid- Stegaberg 3 Adrian Lønning

19.09 ons kl. 17.00 Falkeid- Haugar 1 Øyvind A. Gjerde

03.10 ons kl. 17.00 Falkeid- Kopervik 6 Aron Toth

G 09

12.09 ons kl. 17.00 Falkeid- Skudenes 2 Håvard Waage

03.10 ons kl. 17.00 Falkeid- Haugar 8 Even Gismarvik

G 10

19.09 ons kl. 18.00 Falkeid- Ølen Martin Baustad

03.10 ons kl. 18.00 Falkeid- Sauda Gbassy Paasawe

24.10 ons kl. 18.00 Falkeid- Haugar 5 Jørgen Baustad

G 11

23.08 tor kl.17.30 Falkeid- Djerv 1919 1 Sondre E Waage

13.09 tor kl.17.30 Falkeid- Vard Hgsd 4 Even Gisamarvik

27.09 tor kl.17.30 Falkeid- Kopervik 1 Jørgen Baustad

G 12

28.08 tir kl.18.00 Falkeid- Sveio Marcus Lønning

11.09 tir kl.18.00 Falkeid- Stegaberg 1 Håvard Kronmuller

25.09 tir kl.18.00 Falkeid- Nord 1 Marcus Lønning

23.10 tir kl.18.00 Falkeid- Djerv 1919 5 Isak B. Håland

G 13

22.08 ons kl.17.00 Falkeid- Vard 2 Håvard Kronmuller

05.09 ons kl.17.00 Falkeid- Åkra 3 Sander Lindanger

26.09 ons kl.18.30 Falkeid- Kopervik 1 Edvin L. Reiersen

G14

27.08 man kl.18.30 Falkeid- Nord 2 Fredrik Odland

03.09 man kl.18.30 Falkeid- Åkra 2 Isak B. Håland

17.09 man kl.18.30 Falkeid- Sauda 2 Fredrik Odland

01.10 man kl.18.30 Falkeid- Vard Hgsd 2 Odin Aleksander

22.10 man kl.18.30 Falkeid- Ølen Fredrik Odland

Desse er FIL-dommarar i 2018:

Navn: tlf:

Fredrik Odland 45472587/92464519

Martin Gismarvik 45902302/90503529

Marcus Lønning 47243031

Odin Aleksander Waage 47167090/47442615

Edvin L. Reiersen 91607950/52773300

Håvard Kronmuller 91855431

Isak B. Håland 90542127/95804407

Sander Lindanger 90701193/90059067

Øyvind A. Gjerde 46656344/48051408

Adrian Lønning 91877371/48443768

Martin Baustad 92058772/46688787

Nathalie Haga 98881562/95295725

Rannveig L. Reiersen 98336281/91607950

Sondre Emil Waage 40302456/47442615

Even Gismarvik 90503529

Håvard Waage 48150319

Gbassy Paasawe 95937652

Aron Toth 94257920

Tobias L. Dybdahl 91310912

Jørgen Baustad 41767023

Reservedommer:

Christoffer Rasmussen, Johan Tysvær, Tom Inge Håland.

Infomasjon til Falkeid-dommarar:

Dommerskjema og dommersatsar 2018

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift