Falkeid

Lagsider

Lagsider

For å melde frå om skade, må føresatte (for dei under 18 år) eller den skadde (for dei over 18 år) logge seg inn på Gjensidige via følgjande lenke: https://www.gjensidige.no/privat/meld-skade/fotballskade


Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 ADM Hovedstyret

Einar Magne
Storhaug
(95738288)

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)

Lillian
Bakke
(91313444)

Maria
Schille
(98069800)

Gro
Sørensen
(98221500)

Bjørnar
Måleng
(98213576)
2 ADM Sportsstikkeklubben

Inger
Grottvik
(90146682)
3 ADM Sykkel

Thomas
Lønning
(45207937)

Jostein
Milje
(91135761)

Asbjørn
Bakken
(91642395)

Einar Magne
Storhaug
(95738288)
4 ADM Husstyret

Tone Marit
Eikevik
(93850010)

Janna Kringeland
Frøyland
(41215035)
5 ADM Banestyret

Kjetil
Øvstedal
(91120914)

Gjermund
Waage
(90764479)
6 ADM Fotballstyret

Helga Haugsnes
Borgen
(90777387)

Øystein
Odland
(99565002)

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)

Harry Wiik
Waage
(48017951)

Daniel
Mikkelsen
(92084042)
7 ADM Håndballstyret

Maria
Schille
(98069800)

Gro
Sørensen
(98221500)
8 ADM Allidrett

Jan Egil
Austerheim
(94839812)

Erlend
Hestvik
(97414109)

Lillian
Bakke
(91313444)
9 ADM Seniorane

Einar
Andersen
(47271012)
10 ADM Barnefotball Trener/lagleder

Gjermund
Waage
(90764479)

Odd Arne
Hemmingstad
(41161901)

Rune
Waage
(47442615)

Linda
Haga
(95295725)

Ingeborg
Egge
(93659532)

Knut
Flo
(91337557)

Henrik Ø.
Odland
(99475334)

Geir Arne
Lervik
(97763339)

Janne
Kallekodt
(92450441)

Geir
Øvernes
(46891098)

Geir
Espevik
(93034049)

Heidi
Bjørstad Tvedt
(99241444)

Trygve
Egge
(41205136)

Knut Einar
Lønning
(48017961)

Svein Ragnar
Odland
(48017957)

Kjetil
Øvstedal
(91120914)
11 ADM Undomsfotball Trener/lagleder

Daniel
Mikkelsen
(92084042)

Petter
Hareide
(90854564)

Arne
Staupe
(95248610)

Silje
Bjørkheim Erland
(97530067)

Asbjørn
Kolbeinsen
(93023778)

Janna Kringeland
Frøyland
(41215035)

Rune
Waage
(47442615)

Amalie
Vikene

Anne Lise
Waage
(97179304)

Johan
Tysvær
(94850166)

Torunn
Gjerde
(48051408)

Gjermund
Waage
(90764479)

Bjørnar
Måleng
(98213576)

Harry
Bokneberg
(91585581)

Tore
Nyborg
(97567379)

Tom Inge
Håland
(95804407)

Tom
Førland
(45614387)

Bjørnar
Bryningsland
(90980131)

Olav
Askeland
(90825990)

Birgitte
Åserød
(91127191)

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)
12 ADM JR og SR Trener/lagledere

Silje Karin
Gismarvik
(90503529)
13 A-LAG-1
Man 20:00- 21:30 Falkeid Kunstgras B (odde) (partall)
Tor 20:00- 21:30 Falkeid Kunstgras B (odde)
Link

Øystein
Odland
(99565002)

Rolf Magne
Bakken
(95434396)

Tor
Gismarvik
(41377108)
14 REK Dommarlaget

Mikael Benjamin
Myklebust
(90951080)
15 JRD-1

Grete iren
Drilen Jøsang
(92606966)

Bodil
Egge
(98638617)

Asbjørn
Bakken
(91642395)
16 JR-1
Man 19:30- 21:00 Falkeid Kunstgras A (odde) (partall)
Ons 19:30- 21:00 Falkeid Kunstgras A

Tom
Førland
(45614387)

Daniel
Mikkelsen
(92084042)
17 G16-1
Man 18:30- 20:00 Falkeid Kunstgras B (odde) (partall)
Tir 18:30- 20:00 Falkeid Kunstgras A2 (odde) (partall)
Tor 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras B1 (odde)

Tom Inge
Håland
(95804407)

Tore
Nyborg
(97567379)
18 G15-1
Tir 19:30- 21:00 Falkeid Kunstgras A (odde) (partall)
Tor 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras A (odde) (partall)
Tor 20:00- 21:30 Falkeid Kunstgras A (odde) (partall)

Gjermund
Waage
(90764479)

Torunn
Gjerde
(48051408)

Bjørnar
Måleng
(98213576)

Harry
Bokneberg
(91585581)

Sindre
Bakken
(94142988)

Johan
Tysvær
(94850166)
19 J15-1
Man 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras B (odde) (partall)
Tir 18:30- 20:00 Falkeid Kunstgras B (odde) (partall)

Guy
Sharp
(48004298)

Svein Arild
Susort
(91338306)

Cliff
Olaussen
(91511022)

Kjetil
Bjelland
(97157867)

Birgitte
Åserød
(91127191)

Ruben Ljostveit
Reiersen
(91607950)

Arild
Stokkenes
(90215937)

Olav
Askeland
(90825990)
20 J15 J14 / J15

Ruben Ljostveit
Reiersen
(91607950)

Birgitte
Åserød
(91127191)

Arild
Stokkenes
(90215937)

Olav
Askeland
(90825990)
21 DAMER-1
Tor 18:30- 20:00 Falkeid Kunstgras (odde) (partall)

Arne
Breivik
(97416187)

Bodil
Egge
(98638617)

Olav
Askeland
(90825990)

Asbjørn
Bakken
(91642395)

Tomine
Vikre
(48353301)
22 SG14-1
Man 18:00- 19:30 Falkeid Kunstgras A1 (odde) (partall)
Ons 18:00- 19:30 Falkeid Kunstgras A (odde) (partall)
Tor 18:00- 19:30 Ballbinge full bane (odde) (partall)

Anne Lise
Waage
(97179304)

Amalie
Vikene

Rune
Waage
(47442615)
23 SG13-1
Man 18:30- 20:00 Falkeid Kunstgras A2 (odde) (partall)
Ons 18:30- 20:00 Falkeid Kunstgras B1

Asbjørn
Kolbeinsen
(93023778)

Arne
Staupe
(95248610)

Silje
Bjørkheim Erland
(97530067)

Janna Kringeland
Frøyland
(41215035)

Petter
Hareide
(90854564)
24 SJ13-1
Man 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras A2 (odde) (partall)
Ons 18:30- 20:00 Falkeid Kunstgras B1 (odde) (partall)

Siw Kathrin
Våbenø
(90677875)

Bjørnar
Bryningsland
(90980131)
25 LG11-1
Tir 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras A2 (odde) (partall)
Tor 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras B2 (odde) (partall)

Odd Arne
Hemmingstad
(41161901)

Gjermund
Waage
(90764479)
26 LJ11-1
Tir 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras B2 (odde) (partall)
Ons 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras B2 (odde) (partall)

Bente
Kvinnesland
(92055739)

Geir
Øvernes
(46891098)
27 MG10-1

Rune
Waage
(47442615)

Svein Ragnar
Odland
(48017957)

Kjetil
Øvstedal
(91120914)
28 MJ10-1
Tir 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras B1 (odde) (partall)
Ons 17:00- 18:30 Falkeid Kunstgras B1 (odde) (partall)

Heidi
Bjørstad Tvedt
(99241444)

Geir
Espevik
(93034049)
29 MG9-1
Tir 17:00- 18:00 Falkeid Kunstgras A1 (odde)

Ingeborg
Egge
(93659532)

Linda
Haga
(95295725)
30 MJ9-1

Knut Einar
Lønning
(48017961)

Trygve
Egge
(41205136)
31 MG8-1
Ons 17:00- 18:00 Falkeid Kunstgras A2 (odde)

Geir Arne
Lervik
(97763339)

Janne
Kallekodt
(92450441)

Knut
Flo
(91337557)
32 MJ8-1

Knut Einar
Lønning
(48017961)
33 MG7 1

Henrik Ø.
Odland
(99475334)

Janne
Kallekodt
(92450441)

Knut
Flo
(91337557)

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift