Falkeid

Kontakt oss

Kontakt oss

Kontaktpersonar Falkeid IL 2019

Administrasjon:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Dagleg Leiar

Mikael Benjamin Myklebust

post@falkeid-idrettslag.no

90951080

Kontorfullmektig

Lisbeth Jøsang

kontor@falkeid-idrettslag.no

90837232

Fakturamottak

977544459@tveit.no

   

Tilgjengeleg på telefon i kontortid, elles henvisast det til e-post.

Kontortid finn du på ei oppslagstavle nede til høgre på www.falkeid-idrettslag.no

 

Hovudstyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Gro Sørensen

gro167@hotmail.com

982 21 500

Nestleiar

Jorunn Synnøve Stava

jorunn@naboen.no

934 942 55

Leiar Husstyret

VARA

Kjell Morten Haugsnes

kjmor-ha@online.no

900 786 77

Leiar handball

Åshild Austerheim Milje

aashild.milje@haugnett.no

9323094

Leiar fotball

Helga Haugsnes Borgen

helgahb@online.no

907 77 387

Leiar sykkel

Einar Magne Storhaug

einar.magne@hotmail.com

957 38 288


Andre viktige resurspersonar :

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Materialforvaltar

Einar Andersen

einar.andersen3@haugnett.no

472 71 012

FKH-koordinator

Anne Lise Waage

anne.lise.waage@hotmail.com

971 79 304

Jentefotballansvarleg

Olav Askeland

olav.askeland1@haugnett.no

908 25 990

Byggeleiar


 

Narve Susort narve@sagabygg.no 916 63 784

Norway Cup-koordinator

Asbjørn Bakken

asbjorn@sagabygg.no

916 42 395

FIKS Ruben Ljo ruben@troppene.no 916 07 950

 

 

 

 

Fotballstyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Helga HaugsnesBorgen

helgahb@online.no

907 77 387

Medlem

Kathrine Reimers Berge

ka3nerb@gmail.com

98635027

Kompisanavarlig

Stoke City fotballskole-ansvarlig

Robert Drønen

robert.dronen@outlook.com

48138318

Dommeransvarlig

Inger Lise Stokkenes

Ingerlise_stok@yahoo.no

93694461

Kårstø Cup ansvarlig

Øystein Odland

oodland85@gmail.com

995 65 002

Økonomiansvarlig

Daniel Rene Mikkelsen

danimikk@gmail.com

480 17 951

Handballstyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar:

Åshild Austerheim Milje

aashild.milje@haugnett.no

93230940

Medlem:

Beate Erland

beateae@gmail.com

91639594

Medlem

Randi Foss Øvrebø

rannfoss@online.no

908 54 204

Medlem

Gunnlaug Salhus

 

959 200 07

Sykkelgruppa:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Einar Magne Storhaug

einar.magne@hotmail.com

957 38 288

Medlem

Jostein Milje

jostein@milje-maskin.no

911 35 761

Medlem

Asbjørn Bakken

asbjorn@sagabygg.no

916 42 395

Medlem

Thomas Lønning

t_loenning@hotmail.com

452 07 937

 

 

 

 

 

Allidrett:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Medlem

Erlend Hestvik

erlendhestvik@hotmail.com

97414109

Medlem

Jan Egil Austerheim

janausterh@gmail.com

94839812

Medlem

Janne K. Flo

 

 

Innebandy:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Stein Magnar A. Gjerde

stemagg@hotmail.no

950 48 292

Husstyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Kjell Morten Haugsnes

kjmor-ha@online.no

90078677

Medlem

Johanna Sharp

jasharp@haugnett.no

93822559

Medlem

Bjørn Ragnar Stava

bjorn.ragnar.stava@haugnett.no

470 27 234

Medlem

Tone Marit Eikevik

tone.eikevik@hotmail.com

938 50 010

Banestyret:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Medlem

Oddvar Gjerde

oddvargjerde@gmail.com

91360195

Medlem

Martin Gismarvik

   

Medlem

Jan Olav Kvinnesland

kvat@statoil.com

901 457 89

Hallkomiteen:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Narve Susort

narve@sagabygg.no

916 63 784

Medlem

Anne Stine Askeland Gjerde

asgjerde@tysver.kommune.no

992 38 177

Medlem

Rolf Magne Bakken

rolf.bakken@haugnett.no

954 34 396

Medlem

Ingeborg Norderhus

rfalkeid@broadpark.no

918 12 183

Medlem

Jan Schille

janschille@gmail.com

996 16 908

 

 

Valkomité:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Gro Sørensen

gro.sorensen@bokn.kommune.no

982 21 500

Styret i Falkeidhallen AS:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Leiar

Jan Schille

janschille@gmail.com

996 16 908

Medlem

Anne Stine Askeland-Gjerde

  992 38 177

Medlem

Ingeborg Norderhus

rfalkeid@broadpark.no

918 12 183

Arrangementskomite Steinsvikrittet og Haugesunds Avis Barneritt:

Rolle

Namn

E-post

Mobil

Rittleiar

Einar Magne Storhaug

einar.magne@hotmail.com

957 38 288

Prosjektleiar

2019: Mikael Benjamin Myklebust

 

909 51 080

Altmuligmann

Jostein Milje

jostein.milje@haugnett.no

911 35 761

Ansvarlig barneritt

Asbjørn Bakken

asbjorn@sagabygg.no

916 42 395

       
       
       
       
   

Kontonr. Falkeid IL:3240.09.60495 (Haugesund Sparebank)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift