Besøk våre lagsider

23.08 18:00 Falkeid Gras B
Skjold IL f.02 - Falkeid Gutter 16 år -
28.08 20:00 Åkra kunstgress B
Åkra 1 - Falkeid Gutter 16 år -
06.09 17:00 Åsebøen Kunstgress B
Koppervik 1 - Falkeid Gutter 16 år -
13.09 18:30 Falkeid Gras H
Falkeid Gutter 16 år - SUIL #1 -
20.09 19:00 Langeland Kunstgress B
STORD2 - Falkeid Gutter 16 år -
02.08 10:15 Furuset B  
Rival - Falkeid Gutter 16 år 2 - 0  
01.08 18:45 Ekeberg 6 B  
Hødd - Falkeid Gutter 16 år 8 - 9  
01.08 10:00 Ekeberg 34 B  
Malvik - Falkeid Gutter 16 år 2 - 6  
31.07 09:50 Valle Hovin 2 B  
Gimse - Falkeid Gutter 16 år 4 - 2  
30.07 09:50 Ekebrg 28 B  
Otta - Falkeid Gutter 16 år 5 - 0  
25.10 20:00 Sletten Kunstgress B  
Vedavåg 1 - Falkeid Gutter 16 år -  
16.10 20:00 Falkeid Kunstgras B  
Nord #1 - Nord G16-1 -  
04.10 17:00 Avaldsnes2 B  
Avaldsnes 1 - Falkeid Gutter 16 år -  
27.09 18:00 H  
Falkeid Gutter 16 år - Bremnes IL -  
20.09 19:00 Langeland Kunstgress B  
STORD2 - Falkeid Gutter 16 år -  
13.09 18:30 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - SUIL #1 -  
06.09 17:00 Åsebøen Kunstgress B  
Koppervik 1 - Falkeid Gutter 16 år -  
28.08 20:00 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Falkeid Gutter 16 år -  
23.08 18:00 Falkeid Gras B  
Skjold IL f.02 - Falkeid Gutter 16 år -  
02.08 10:15 Furuset B  
Rival - Falkeid Gutter 16 år 2 - 0  
01.08 18:45 Ekeberg 6 B  
Hødd - Falkeid Gutter 16 år 8 - 9  
01.08 10:00 Ekeberg 34 B  
Malvik - Falkeid Gutter 16 år 2 - 6  
31.07 09:50 Valle Hovin 2 B  
Gimse - Falkeid Gutter 16 år 4 - 2  
30.07 09:50 Ekebrg 28 B  
Otta - Falkeid Gutter 16 år 5 - 0  
29.07 11:40 Abildsø B  
Høybråten og Stovner - Falkeid Gutter 16 år 0 - 1  
21.06 20:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - SK Vedavåg Karmøy #1 2 - 1  
14.06 20:00 Nord Kunstgress B  
Nord1 - Falkeid Gutter 16 år 9 - 0  
07.06 20:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - Avaldsnes #1 8 - 2  
31.05 18:30 Olvondo Stadion B  
Bremnes1 - Falkeid Gutter 16 år 8 - 3  
15.05 20:00 Skudenes kunstgress B  
SUIL #1 - Falkeid Gutter 16 år 0 - 7  
03.05 20:00 Falkeid Gras H  
Falkeid Gutter 16 år - Kopervik Gutter 2002 (1) 2 - 5  
24.04 20:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Åkra IL #1 5 - 0  
19.04 20:00 Grinde Kunstgress B  
Skjold IL f.02 - Falkeid Gutter 16 år 6 - 0  
14.03 17:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Falkeid Gutter 16 år 5 - 4  
11.03 14:00 Gymnasbane 5 B  
Vard G15-1 - Falkeid Gutter 16 år 1 - 10  
10.03 14:40 Gymnasbane 2 B  
Sveio - Falkeid Gutter 16 år 0 - 3  
05.03 20:00 Nord Kunstgress B  
Nord #1 - Falkeid Gutter 16 år 11 - 2  
21.02 19:30 Åkra Stadion B  
Åkra G15 - Falkeid Gutter 16 år 2 - 6  
05.02 20:00 Gymnasbane B  
Vard G15-2 - Falkeid Gutter 16 år 3 - 9  
22.01 18:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Kopervik Gutter 2003 (1) 5 - 3  
18.01 17:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - SK Vedavåg Karmøy #1 6 - 2  
09.01 18:00 Falkeid Kunstgras H  
Falkeid Gutter 16 år - Haugar G15-1 3 - 2  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Alexander N 15 22 1
Amund S 16 13 1
Cristoffer Rabben Larsen 16 22 11
Edvin Ljostveit Reiersen 15 22 16
Enius H 15 19 1
Even Bakken 16 23 6
Håvard Kronmüller 15 23
Isak Bakkevig Håland 15 22 8
Johannes Austvoll Erland 16 22 2
Jon L 15 22 13
Lars Åge B 16 22 4
Martin Gismarvik 16 13 1
Odin Aleksander Waage 15 22
Robert L 15 22
Sander L 15 11 13
Trym H 15 23 11
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift